Vaše tělo je Váš dům,

Váš chrám...

Pečujte o něj, hýčkejte jej,

uklízejte v něm a milujte ho

Hloubková masáž krku

Hloubková masáž krku, je speciální technika k uvolnění hlubokých svalů. Účelově vedené tahy se provádí nejprve na sucho a poté s pomocí oleje. Výsledky a úlevu je možné pocítit již po první masáži. Mnohdy se stává, že nás tělo opakovaně upozorňuje bolestí v určitých oblastech, že něco není v pořádku. Že bychom měli změnit nějaký návyk/ zlozvyk například držení těla, jednostranně zaměřenou práci, různé negativní emoce atpod, nicméně my na tato upozornění nedbáme, vezmeme si prostě pouze prášek, který bolest zakryje a frčíme dál životem.

Až už tělo nemůže posílat jen drobná upozornění a máme z toho pořádnou blokaci krční páteře, hučení, pískání v uších, bolesti hlavy a další a další nepříjemné stavy. Právě zde přichází ke slovu hloubková masáž krku. Ta se zaměřuje na hluboko uložené svaly, které klasickou masáží mnohdy ani nenahmátneme. Jsou pečlivě schované pod povrchovými svaly a zařizují zde velmi důležitou práci pohybového aparátu. Hloubková masáž dokáže tyto svaly nejen najít, ale i je uvolnit, aby mohly opět správně a bezbolestně pracovat.

Masáž je poměrně náročná a vzhledem k masírování hlouběji uložených svalů bolestivá, nicméně zlepšení je možné pozorovat již po prvním ošetření.

Facebook