Vaše tělo je Váš dům,

Váš chrám...

Pečujte o něj, hýčkejte jej,

uklízejte v něm a milujte ho

Kruhový souzvuk - ženská setkání

Kruhový souzvuk - takový název mi spadl do hlavy, když jsem přemýšlela o tom, jak našemu vzájemnému ženskému "potkávání se" budu říkat.  Proč Kruhový souzvuk? Inu to bylo tak, že jsem do názvu chtěla promítnout ten kruh, coby symbol nekonečnosti, uzavřenosti, laskavého objetí a zároveň něco, co by tomu dodalo i punc sounáležitosti. Což myslím "souzvuk" právě poskytuje. Úplně jsem si představovala, jak naše srdce bijí v jednom společném souzvuku.

Rozhodla jsem se vždy pro každé setkání navrhnout určité téma, abychom si uměly představit, v jakém duchu se budeme celý večer ubírat.

Věřím, že ženy by se měly setkávat, podporovat se, vzájemně se inspirovat a společně tvořit. No všechny ženy v naší minulosti to tak dělaly! A nebyla to hloupost, byla a je to potřeba... Potkávaly se nejrůzněji. Třeba u  draní peří (věřte nebo ne, sama jsem se jako malá holčička nejednou takové sešlosti u babičky účastnila blush ), nebo při tkaní, praní prádla a nebo prostě jen tak na návsi pod lípou prostě obyčejně pobýt pospolu. 

Žijeme v moderní době, kdy již peří nedereme, látky si koupíme v obchodě a prádlo za nás pere automatka, avšak potřeba setkávat se, nám zůstala stejně přirozeně, jako potřeba prožívat lásku a radost. 

Při našich setkáních se schází ženy, které jsou podobně naladěny, neboť každý z vypsaných termínů nese konkrétní téma a to si přitáhne podobné ženy se stejným zájmem. Vzniká tak bezprostřední, přátelská skupinka, kde můžeme v soukromém a laskavém prostoru rozebrat postřehy k danému tématu, sdílet své zkušenosti, vzájemně se inspirovat a podpořit. 

Z toho vyplývá, že každé setkání je přirozeně jiné a originální, kde se dozvíme spoustu nových poznatků, je nám dán prostor ulevit i svým strastem a bolestem (samozřejmě pokud samy chceme) v rámci podporující skupiny v bezpečném poli. Také mohou vzniknout krásná přátelství, čí různé spolupráce..

Setkání, nesoucí své originální téma:

-- Znám své talenty?  

-- Jak vidím své tělo?  

--Jsem laskavá?   

-- Co moje minulé Já? (je tím míněno např. před 10, 20, ...... lety)

-- Kdo si hraje, nezlobí...

 

Moje milé ženy, dovolte mi pozvat Vás do společného prostoru, kde mohou naše srdce hrát ve společném souzvuku.
Tentokrát bych ráda otevřela prostor pro Souzvuk žen, které oslovuje téma krásy nejen fyzické, ale i duševní, sebeláska, sebehodnota atpod. 

Máte pocit, že nejste dokonalé? Omyl!! Každý z nás je obdařen krásou a dokonalostí. Stačí je v sobě najít...

Jde o setkání, které bude trvat zhruba 3 hodinky, příjemně strávené ve společnosti stejně naladěných žen.

S otevřeným srdcem Vás tedy zvu do prostoru naplněném zpomalením, zpřítomněním, radostí a hravostí.

 Pokud máš chuť se potkat ve společném kruhu stejně naladěných žen, posdílet s námi své příběhy, otázky, možná najít na některé odpovědi a nechat se inspirovat, zároveň inspirovat ostatní, přijď mezi nás a NECH ROZEZVUČIT SVÉ SRDCE S NAŠÍM...

Všechny podrobné informace pošlu každé přihlášené ženě do soukromé zprávy.

Přihlášky směřuj na telefon 607 931 375, nebo na messenger profilu Šámaste, případně Šárka sv, nebo na email: sarka@samaste.cz

Příspěvek na prostor a organizaci je 380,- Kč 

 

V této době jsem pozastavila Kruhové souzvuky z důvodu náročného studia tradiční čínské medicíny. ale pokud, milé ženy, budete mít chuť se znovu potkávat, dejte mi určitě vedět, moc ráda pro nás opět nějaké setkání vymyslím heart

Facebook